Firma Adax

Firma ADAX AS powstała w 1948 roku. Jej wyłącznym właścicielem jest norweski koncern przemysłowy Otterlei Group. Firma zajmuje się głównie produkcją i sprzedażą urządzeń do ogrzewania pomieszczeń.

W firmie pracuje obecnie ponad 200 osób, w dwóch głównych siedzibach: firmie ADAX AS w norweskim Svelvik oraz UAB ADAX w Panevėžys na Litwie.

Doświadczenia zbierane przez cały czas istnienia firmy pozwoliły rozwinąć profesjonalną organizację serwisu i sprzedaży urządzeń, które służą klientom na wszystkich, najważniejszych rynkach Europy, jak również na innych kontynentach.

Codzienna praca zaangażowanego personelu firmy ADAX ma na celu wprowadzanie na rynek nowych, coraz lepszych produktów, oferując klientom urządzenia grzewcze charakteryzujące się najwyższą jakością pod względem zarówno technicznym jak i estetycznym, które spełnią ich oczekiwania.

Grzejniki Elektryczne

Firma ADAX jest producentem elektrycznych urządzeń grzewczych do użytku zarówno w domu jak i w przemyśle, pod wyłącznymi markami: ADAX, NOREL oraz GLAMOX heating. Urządzenia te charakteryzuje nowoczesny wygląd oraz zaawansowane rozwiązania elementów sterujących.
Firma produkuje także przenośne grzejniki, grzejniki – wieszaki, klimakonwektory, a nawet suszarki do butów.

Firma ADAX dba o jak najwyższą estetykę wyglądu urządzeń, wybiera tylko materiały przyjazne dla środowiska naturalnego i dla użytkowników, a także przywiązuje dużą wagę do łatwości obsługi, czego efektem jest wysoka efektywność energetyczna.

Ciągły rozwój i unowocześnianie sprawia, że współcześnie ADAX zajmuje czołową pozycję na rynku norweskim, jak również w wielu regionach całej Skandynawii.

Eksport

Do tego, ADAX eksportuje swoje produkty do wielu innych krajów Europy i nie tylko. Trafiają one na rynek m.in. w Danii, Bułgarii, Szwajcarii, Łotwy, Estonii, Chorwacji, Finlandii, Rosji, Polski, Węgier, Grecji, Szwecji, a także Japonii i innych krajach Europy i całego świata.

Elektryczne grzejniki są stosowane w systemach grzewczych nie tylko mieszkań, ale także wielu innych miejsc, np. hoteli, restauracji, kawiarni, sklepów, szkół i innych. Ogrzewania elektrycznego można używać zarówno jako głównego, jak i dodatkowego źródła ciepła. Każde urządzenie wyprodukowane przez ADAX posiada certyfikat CE oraz gwarancję wynoszącą 5 lat.

Generalnym dystrybutorem urządzeń produkowanych przez ADAX jest od 1994 roku firma ELEKTRA.

Pytania? Prosimy o kontakt

Naszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja naszego klienta. Liczy się to, że jesteśmy elastyczni. Pragniemy pozostawać w stałym kontakcie z klientem, pomagać, doradzać, dopasowywać, wspólnie planować. Bardzo prosimy o kontakt z naszą firmą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.